TranslatePress data update – We need to update your translations database to the latest version.

Updating will allow editing translations of localized text from plugins and theme. Existing translation will still work as expected.

Run the updater

INSPUR

Çin’de Önde Gelen BT Markası 1940’larda kurulan Inspur, Çin’in ilk IT markalarından biri olup aynı zamanda da günümüzde en önde gelen bilgi teknoloji şirketleri arasındadır. Inspur, Amerika, Japonya ve Hong Kong’daki Ar-Ge üsleri ve tesisleri ile 26 yabancı ülkede şubeleri ve demo merkezleri ile, dünya genelinde de 100’den fazla ülkede varlığını devam ettirmektedir. Bulunduğu bölgelerde IT ürünleri ve hizmetleri ile kamunun ve özel işletmelerin bilgi işlem ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Ana iş kolları;

Inspur, Cisco, IBM, Microsoft, ve LG gibi bir dizi Fortune 500 şirketi ile ortak girişimler kurmuş ve Intel, SAP, VMWARE, NIVIDIA, REDHAT ve diğer birçok oyuncu ile stratejik ortaklıklar yapmıştır. IDC ve Gartner’ın 2018 rakamlarına göre dünyanın en büyük üçüncü sunucu sağlayıcısı olup bu rakamlar ile aynı zamanda Çin pazarında da bir numaradır. Hem yazılım hem de donanımda öne çıkan geniş kapsamlı bir IT grubu olan Inspur, bilişim teknolojileri ile insanların hayatlarını değiştiriyor, hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

IOSAFE

Ateşe, suya ve ezilmeye dayanıklı çözümler

IoSafe 2004 yılından beri, California’da faaliyet gösteren veri güvenliğinde uzman uluslararası bir kuruluştur. Uçaklardaki karakutu standartlarında çarpma, su altında ve ateşte kalma durumlarında bile verileri koruyan hard disk tasarımları bulunmaktadır. Kişisel verilerin saklanmasından RAID Destekli NAS sistemlerine kadar çözüm sağlayabilen ürün aralığı, özel cloud üzerinden paylaşım sağlayan veri paylaşımı ve veri kurtarma yazılımları ile kendi alanında rakipsizdir.

Nasa Bilgi İşlem, ioSafe’in Nas ve Portable ürün aileleriyle, şu alanlara yönelik etkili çözümler sunuyor

 • Bireysel kullanıcılar için fotoğraf ve video kayıtlarının saklanması
 • Maden çıkarma ve işleme alanları
 • Ağır sanayi kuruluşları
 • Gemi sanayi
 • Metro, tren gibi yüksek titreşimli noktalar
 • Aşırı sıcak, nemli ve tozlu ortamlardaki iş alanları
 • Güvenlik amaçlı Mobese veya diğer görüntü kayıt amaçlı alanlar
 • Ağır kış koşullarının hüküm sürdüğü iş alanları
 • Değerli belgelerin güveli bir şekilde saklanmasına yönelik iş alanları

FUJIFILM

Büyük veri depolaması için hala en iyi alternatif kaset Veri depolama pazarında pek çok farklı alternatif çıkmış olsa da, kaset iyi bir performans sergilemeye devam ediyor ve önemli nitelikteki veri depolama akışları için hala en iyi çözüm olma özelliğini sürdürüyor. Üstelik, kaset çözümünün temel faktörlerine alternatif olabilecek gerçek bir rekabetçi çözüm de henüz ortada yok.

 

Kaset teknolojisi ayrıca geçen yıllarda yaşanan “sayısal veri patlamasını” karşılayabilecek en etkili çözümlerden biri. Yapılan bir araştırmaya göre, 2014’te dünyada 4.4 trilyon gigabyte veri üretiliyordu. Bu sayının 2020’de 44 trilyon gigabyte düzeyine çıkması bekleniyor. İşte FUJIFILM, veri pazarında ürettiği kasetli veri yedekleme çözümleriyle önemli bir fonksiyon üstleniyor.

 

Büyük şirketler için LTO kasetleri, 40’dan az bilgisayar bulunan şirketler için DAT/DDS ve çok büyük kullanıcılar için de enterprice kasetleri (Oracle/SUN T10 000 veya IBM 3592 gibi kaset türleri) sunuyor. FUJIFILM’i seçmek için en önemli neden ise onun markasız kasetlerin tedarikçisi değil, “gerçek bir kaset üreticisi” olmasıdır. Ve Nasa Bilgi İşlem, bu benzersiz kaset formatı için eksiksiz hizmet sunabilen resmi FUJIFILM Türkiye Dağıtıcısı’dır.

Şirketimiz Supermicro Türkiye Düstribütörüdür.  NVR çözümleri olmak üzere, genel kullanım, HPC, GPU ve bigdata çözümlerini, günümüz ihtiyaçlarını cevaplayabilecek başta Supermicro mühendisleri ile beraber oluşturmuş ve kullanımınıza sunmuştur.

Veri iletişim ekipmanı araştırma ve geliştirmeye odaklanmış olan Maipu Communication Technology Co., Ltd.,1993 yılında kurulmuş olup, çeşitli müşterileri için BİT hizmeti sağlama konusundaki zengin deneyimiyle Maipu, Çin'deki ana ağ çözümü tedarikçisi haline gelmiştir.

Günümüzde Maipu, yönlendirici, anahtar, kablosuz, birleşik iletişim ve SDN uygulamaları olmak üzere beş ana ürün grubuna hitap etmektedir.

Maipu fabrikası Chengdu’nun yüksek teknoloji bölgesinde 20.000metrekarelik bir alanda endüstri lideri üretim tesisleri ile ve yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Maipu'nun yaklaşık% 50'si Ar-Ge'de olmak üzere 1500'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Maipu,% 80'inden fazlası buluş patenti olan 1500'den fazla patent başvurusunda bulunmuştur. Buna ek olarak, Maıpu, kalite yönetim sisteminin oluşturulmasına ve Ar-Ge kabiliyetinin geliştirilmesine büyük önem vermekte ve CMMI Olgunluk Seviyesi 5, ISO 9001, ISO14001, ISO 27001, ISO 45001 Sertifikasını almıştır.

Sadece ağ ekipmanlarının yıllık üretim kapasitesi 2 milyon sete ulaşmaktadır.

Maipu ürünleri ve çözümleri,

 • Telekom
 • Banka
 • Sigorta
 • Devlet
 • Enerji
 • İmalat

vb. gibi çeşitli sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve 60'tan fazla ülke ve bölgede konuşlandırılmıştır.

Maipu, "BT'yi Akıllı Hale Getirin-Make IT Intelligent" vizyonuyla, herkesin zevk alacağı daha iyi bir yaşam yaratmak için müşterileri ve ortaklarıyla yakın işbirliği içinde çalışmalarına devam etmektedir.

YUKARI
tr_TR