R & M (Reichle & De-Massari AG), 1964 yılından bu yana, yenilikçi anlayışı, yüksek ürün kalitesi, ileriye dönük tasarımları ile üst düzey iletişim ağları için kablolama çözümleri sunmaktadır.

Bu çözümler ağ operatörleri, ofis binaları, veri merkezleri ve endüstriyel alanlar gibi bir çok yaşam merkezlerinde kullanılmaktadır.

40’tan fazla ülkede temsilciliği bulunan R & M, merkezi olan İsviçre’de pazar lideridir ve Avrupa, Orta Doğu ve Asya rekabetçi piyasalarındaki en önemli aktörlerden biridir.

Hedefe yönelik kalite yönetimi ile yüksek standartlardaki kalite anlayışından ödün vermeden sunulan ürünler, EN ISO 9001 ve ISO 14001 de dahil olmak üzere geniş çapta tanınan sertifikalara sahiptir ve bu sayede ilerleyen süreçler için de sunulan hizmet ve ürünlerin sürekli iyileştirme garantisini taahhüt etmektedir.

Araştırma ve geliştirme öncelikli düşünce ilkesi ile fiber optik alanında teknolojik uzmanlık birikimi gerektiren yüksek teknoloji standartlarında yenilikçi ürünler, oluşan talepler karşısında hızlı çözümler sunmak ve bunu dünya çapında geliştirdiği uzun vadeli sürdürülebilir güçlü iş ortaklıkları ile perçinleyerek yükselmek firmanın temel felsefesidir.

R & M, bulunduğu 40’tan fazla ülkedeki temsilcilikleri ile, kurulan iş ortaklıklarının ve uzun vadeli ilişkilerin geliştirilmesini, onların ihtiyaçlarını iyi bir şekilde anlayabilmeyi, özel çözümler geliştirilmesini sağlar. Alınan geri bildirimler R&M için ürün geliştirme, kalite güvencesi ve süreç optimizasyonun etkin olarak işleyişi açısından çok önemlidir.

Türkiye’deki yaygınlığını günden güne artıran R&M (Reichle & De-Massari AG) ‘in her sektöre uygun olan çözümleri şu şekilde sınıflandırabiliriz,

Türkiye ve Dünyadan Referanslar

 

 

YUKARI
tr_TR