Supermicro, Enterprise, Cloud, AI, Metaverse ve 5G Telco/Edge BT Altyapısı için pazarda ilk inovasyonu sunmaya kendini adamış küresel bir teknoloji lideridir. 1993 yılında Amerika’da kurulmuş olan Süpermicro, 2017’de sevk edilen 1,2 milyondan fazla sunucu ve depolama sistemi ile IDC başına 3 numaralı  küresel sunucu satıcısı olmuştur.

 

Yüksek performans, yüksek verimli sunucu teknolojisi ve inovasyonda dünya lideri olarak, veri merkezi, bulut bilgi işlem, kurumsal BT, büyük veri, HPC ve gömülü pazarlara uçtan uca yeşil bilgi işlem çözümleri geliştiriyor ve sağlıyoruz. Building Block Solutions® yaklaşımıyla, geniş bir SKU yelpazesi sunmaya ve gereksinimlerinize göre uygulamaya göre optimize edilmiş çözümler oluşturmaya ve sunmaya olanak tanır.

 

Kalite, Güvenilirlik ve Çevre

Fortune 1000 şirketleri arasında yer alan Süpermicro, ürünlerin en yüksek kalite ve güvenilirlikle üretilmesini sağlamak için titiz tasarım uygulamasına, üretim standartlarına ve ISO standartlarına bağlıdır ve  ISO9001:2015 , ISO13485:2016 ve ISO14001:2015 sertifikalarına sahiptir.

 

BT'yi Çevreci Tutuyoruz™

Enerji tasarruflu bilgi işlemde bir lider olarak amacı, çevre üzerindeki etkiyi azaltabilecek teknolojilerin benimsenmesini ve uygulanmasını teşvik etmektir. Kaynak Tasarrufu Mimarisi, yeşil bilgi işlem inovasyonu geleneğini sürdürüyor ve müşterileri için toplam sahip olma maliyeti tasarrufu sağlıyor.

 

Müşteri memnuniyeti

Süpermicro kapsamlı bir garanti ve değiştirme politikasıyla tüm ürünlerinin arkasındadır. Herhangi bir sorununu hızlı bir şekilde çözmeye yardımcı olan küresel ortaklara ve teknik destek ekiplerine 24x7x365 erişebilir

Veri iletişim ekipmanı araştırma ve geliştirmeye odaklanmış olan Maipu Communication Technology Co., Ltd.,1993 yılında kurulmuş olup, çeşitli müşterileri için BİT hizmeti sağlama konusundaki zengin deneyimiyle Maipu, Çin'deki ana ağ çözümü tedarikçisi haline gelmiştir.

Günümüzde Maipu, yönlendirici, anahtar, kablosuz, birleşik iletişim ve SDN uygulamaları olmak üzere beş ana ürün grubuna hitap etmektedir.

Maipu fabrikası Chengdu’nun yüksek teknoloji bölgesinde 20.000metrekarelik bir alanda endüstri lideri üretim tesisleri ile ve yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Maipu'nun yaklaşık% 50'si Ar-Ge'de olmak üzere 1500'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Maipu,% 80'inden fazlası buluş patenti olan 1500'den fazla patent başvurusunda bulunmuştur. Buna ek olarak, Maıpu, kalite yönetim sisteminin oluşturulmasına ve Ar-Ge kabiliyetinin geliştirilmesine büyük önem vermekte ve CMMI Olgunluk Seviyesi 5, ISO 9001, ISO14001, ISO 27001, ISO 45001 Sertifikasını almıştır.

Sadece ağ ekipmanlarının yıllık üretim kapasitesi 2 milyon sete ulaşmaktadır.

Maipu ürünleri ve çözümleri,

  • Telekom
  • Banka
  • Sigorta
  • Devlet
  • Enerji
  • İmalat

vb. gibi çeşitli sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve 60'tan fazla ülke ve bölgede konuşlandırılmıştır.

Maipu, "BT'yi Akıllı Hale Getirin-Make IT Intelligent" vizyonuyla, herkesin zevk alacağı daha iyi bir yaşam yaratmak için müşterileri ve ortaklarıyla yakın işbirliği içinde çalışmalarına devam etmektedir.

YUKARI
tr_TR