INSPUR

Çin’de Önde Gelen BT Markası 1940’larda kurulan Inspur, Çin’in ilk IT markalarından biri olup aynı zamanda da günümüzde en önde gelen bilgi teknoloji şirketleri arasındadır. Inspur, Amerika, Japonya ve Hong Kong’daki Ar-Ge üsleri ve tesisleri ile 26 yabancı ülkede şubeleri ve demo merkezleri ile, dünya genelinde de 100’den fazla ülkede varlığını devam ettirmektedir. Bulunduğu bölgelerde IT ürünleri ve hizmetleri ile kamunun ve özel işletmelerin bilgi işlem ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Ana iş kolları;

Inspur, Cisco, IBM, Microsoft, ve LG gibi bir dizi Fortune 500 şirketi ile ortak girişimler kurmuş ve Intel, SAP, VMWARE, NIVIDIA, REDHAT ve diğer birçok oyuncu ile stratejik ortaklıklar yapmıştır. IDC ve Gartner’ın 2018 rakamlarına göre dünyanın en büyük üçüncü sunucu sağlayıcısı olup bu rakamlar ile aynı zamanda Çin pazarında da bir numaradır. Hem yazılım hem de donanımda öne çıkan geniş kapsamlı bir IT grubu olan Inspur, bilişim teknolojileri ile insanların hayatlarını değiştiriyor, hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

IOSAFE

Ateşe, suya ve ezilmeye dayanıklı çözümler

IoSafe 2004 yılından beri, California’da faaliyet gösteren veri güvenliğinde uzman uluslararası bir kuruluştur. Uçaklardaki karakutu standartlarında çarpma, su altında ve ateşte kalma durumlarında bile verileri koruyan hard disk tasarımları bulunmaktadır. Kişisel verilerin saklanmasından RAID Destekli NAS sistemlerine kadar çözüm sağlayabilen ürün aralığı, özel cloud üzerinden paylaşım sağlayan veri paylaşımı ve veri kurtarma yazılımları ile kendi alanında rakipsizdir.

Nasa Bilgi İşlem, ioSafe’in Nas ve Portable ürün aileleriyle, şu alanlara yönelik etkili çözümler sunuyor

  • Bireysel kullanıcılar için fotoğraf ve video kayıtlarının saklanması
  • Maden çıkarma ve işleme alanları
  • Ağır sanayi kuruluşları
  • Gemi sanayi
  • Metro, tren gibi yüksek titreşimli noktalar
  • Aşırı sıcak, nemli ve tozlu ortamlardaki iş alanları
  • Güvenlik amaçlı Mobese veya diğer görüntü kayıt amaçlı alanlar
  • Ağır kış koşullarının hüküm sürdüğü iş alanları
  • Değerli belgelerin güveli bir şekilde saklanmasına yönelik iş alanları

FUJIFILM

Büyük veri depolaması için hala en iyi alternatif kaset Veri depolama pazarında pek çok farklı alternatif çıkmış olsa da, kaset iyi bir performans sergilemeye devam ediyor ve önemli nitelikteki veri depolama akışları için hala en iyi çözüm olma özelliğini sürdürüyor. Üstelik, kaset çözümünün temel faktörlerine alternatif olabilecek gerçek bir rekabetçi çözüm de henüz ortada yok.

 

Kaset teknolojisi ayrıca geçen yıllarda yaşanan “sayısal veri patlamasını” karşılayabilecek en etkili çözümlerden biri. Yapılan bir araştırmaya göre, 2014’te dünyada 4.4 trilyon gigabyte veri üretiliyordu. Bu sayının 2020’de 44 trilyon gigabyte düzeyine çıkması bekleniyor. İşte FUJIFILM, veri pazarında ürettiği kasetli veri yedekleme çözümleriyle önemli bir fonksiyon üstleniyor.

 

Büyük şirketler için LTO kasetleri, 40’dan az bilgisayar bulunan şirketler için DAT/DDS ve çok büyük kullanıcılar için de enterprice kasetleri (Oracle/SUN T10 000 veya IBM 3592 gibi kaset türleri) sunuyor. FUJIFILM’i seçmek için en önemli neden ise onun markasız kasetlerin tedarikçisi değil, “gerçek bir kaset üreticisi” olmasıdır. Ve Nasa Bilgi İşlem, bu benzersiz kaset formatı için eksiksiz hizmet sunabilen resmi FUJIFILM Türkiye Dağıtıcısı’dır.

YUKARI
tr_TR