EPSON

Nasa Bilgi İşlem’in kuruluşundan bu yana lokomotif markaları arasında yer alan EPSON iş çözümleri ile siz müşterilerimizin işlerine daha fazla nasıl yardımcı olabileceğimizi öğreniyoruz.

Daha az işletme maliyeti ve daha fazla verimlilik için Workforce Serisi

Küçük ofisler ve ev ofisleri 

Epson, son derece düşük maliyetli üstün kalite ve sorunsuz baskı ile yoğun ve küçük ofisler için ideal çözümdür. Küçük işletmelerinizin büyümesine yardımcı olmak için para, zaman ve gereksiz işlerden tasarruf sağlamanıza yardımcı olan güvenilir çalışma ve kaliteli sonuçlarla ekibinizin verimliliğini geliştirin.

SMB/SME 

İşinizin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış hızlı ve güçlü teknolojiyle verimliliğinizi yüksek, işletim maliyetlerinizi minimumda tutun. Epson’un birçok özelliğe sahip WorkForce ofis tipi inkjet yazıcıları, yüksek baskı kalitesi ve hacim bekleyen ofisler için mükemmeldir. Güvenilir, hızlı ve uzun süreli kullanım için tasarlanan inkjet yazıcılar, küçük ofislere kalite, hız ve değer katar.

Kurumsal 

İşletmeler için tasarlanan Epson’un yüksek performanslı inkjet yazıcıları, kaliteden ödün vermeden genel verimliliğinizi artırır. Yüksek hızlı baskı, büyük hacimli belgeleri hızlı ve kolay bir şekilde basmanıza olanak tanır ve yenilikçi teknoloji, iş akışlarını basitleştirerek iş yerinize daha fazla verimlilik ve etkileşim getirir.

Geçiş yapın 

Epson ofis tipi inkjet yazıcılar, rakip lazer çözümlerinden 3,5 kat daha hızlıdır ve çevre üzerinde daha az etkilidir; bu da onları işletmeniz için doğal bir seçenek haline getirir

YUKARI
tr_TR