Supermicro, Enterprise, Cloud, AI, Metaverse ve 5G Telco/Edge BT Altyapısı için pazarda ilk inovasyonu sunmaya kendini adamış küresel bir teknoloji lideridir. 1993 yılında Amerika’da kurulmuş olan Süpermicro, 2017’de sevk edilen 1,2 milyondan fazla sunucu ve depolama sistemi ile IDC başına 3 numaralı  küresel sunucu satıcısı olmuştur.

 

Yüksek performans, yüksek verimli sunucu teknolojisi ve inovasyonda dünya lideri olarak, veri merkezi, bulut bilgi işlem, kurumsal BT, büyük veri, HPC ve gömülü pazarlara uçtan uca yeşil bilgi işlem çözümleri geliştiriyor ve sağlıyoruz. Building Block Solutions® yaklaşımıyla, geniş bir SKU yelpazesi sunmaya ve gereksinimlerinize göre uygulamaya göre optimize edilmiş çözümler oluşturmaya ve sunmaya olanak tanır.

 

Kalite, Güvenilirlik ve Çevre

Fortune 1000 şirketleri arasında yer alan Süpermicro, ürünlerin en yüksek kalite ve güvenilirlikle üretilmesini sağlamak için titiz tasarım uygulamasına, üretim standartlarına ve ISO standartlarına bağlıdır ve  ISO9001:2015 , ISO13485:2016 ve ISO14001:2015 sertifikalarına sahiptir.

 

BT'yi Çevreci Tutuyoruz™

Enerji tasarruflu bilgi işlemde bir lider olarak amacı, çevre üzerindeki etkiyi azaltabilecek teknolojilerin benimsenmesini ve uygulanmasını teşvik etmektir. Kaynak Tasarrufu Mimarisi, yeşil bilgi işlem inovasyonu geleneğini sürdürüyor ve müşterileri için toplam sahip olma maliyeti tasarrufu sağlıyor.

 

Müşteri memnuniyeti

Süpermicro kapsamlı bir garanti ve değiştirme politikasıyla tüm ürünlerinin arkasındadır. Herhangi bir sorununu hızlı bir şekilde çözmeye yardımcı olan küresel ortaklara ve teknik destek ekiplerine 24x7x365 erişebilir

YUKARI
tr_TR