Nasa Bilgi İşlem, baskı ve görüntüleme alanının bir başka küresel oyuncusu olan Canon’la da uzun yıllardır çalışıyor, küçük ve orta ölçekli işletmelerden, büyük firmalara ve devlet kurumlarına uzanan geniş bir yelpazede baskı çözümleri sunuyor. Canon baskı teknolojisi, renkli yazıcı ve dijital profesyonel baskı çözümleriyle yüksek sayfa hacmi için kalite ve hız vaad ediyor. Canon yazıcılar, çok sayıdaki renk kontrolleriyle yaygın renk yönetimi ve baskı işlemlerinizi geliştirmek için tasarlanan bir takım yardımcı yazılımlar dahil gelişmiş renk baskısına sahiptir.

Geniş Format Çözümleri
Canon, ‘geniş format yazıcı’ ürün yelpazesiyle; belediye, mimarlık, mühendislik ve tasarım ofislerine yönelik tüm çizim ve fotoğraf baskı ihtiyaçlarına cevap verebilecek oldukça geniş ürün parkına sahiptir. Nasa Bilgi İşlem olarak, bu alanda uzun yıllar içinde edindiğimiz deneyimi, kurumların en doğru ve en iyi ürünü seçmesinde paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Belge Tarayıcı Çözümleri
Yüksek hızlı Canon belge tarayıcıları, resmi kurumların ve çok sayıda belge işlemekte olan kurumsal firmalar için idealdir. Canon, kağıt bazlı bilgilerin dijital ortama aktarılmasında eşsiz çözümler sunar. Canon’un yüksek hız ve performansa sahip geniş döküman tarayıcı serisi, yüksek kaliteli imaj girişini, kullanım ve bakım kolaylığı ile birleştirmiştir. Doküman tarayıcı çözümleri, bilgi yönetimini daha verimli ve daha az zaman alıcı hale getirir ve bilginin dijital olarak dağıtılmasını, saklanmasını ve bilgiye ulaşılmasını sağlayarak para, zaman ve yer tasarrufu sağlar. Bu alanda da Nasa Bilgi İşlem olarak, deneyim ve birikimimizle her zaman yanınızdayız.

Nasa Bilgi İşlem, size Canon Baskı ve Görüntüleme Grubu’ndaki şu ürünleri sunuyor:

  • Siyah, renkli yazıcılar ve fakslar
  • Ofis baskı ve kopyalama çözümleri
  • Geniş format yazıcılar
  • Doküman tarayıcılar

Kapsamlı çözümler ile dijital ve baskı iletişimlerinizde maksimum etki yaratın.
Bağlantılı belge yönetimi çözümlerimizle işletmenizdeki zorlukların üstesinden gelin.
Daha hızlı ve daha iyi çalışın. Dijital iş süreci yönetimi çözümlerimizi keşfedin.
Yönetim işlerini azaltacak ezber bozan çözümlerimizle en iyi yaptığınız işlere daha fazla vakit ayırın.
Baskı Hizmeti Sağlayıcıları için güçlü çözümlerimiz ile yeni gelir imkanları oluşturun.

Laser ve mürekkep püskürtmeli yazıcılar
Ofis baskı ve kopyalama çözümleri (Uniflow , DIMS)
Geniş format yazıcılar
Döküman tarayıcılar
Yazıcı sarf malzemeleri
Projektörler

YUKARI
tr_TR