INSPUR

1940’larda kurulan Inspur, Çin’in ilk IT markalarından biri olup aynı zamanda da günümüzde en önde gelen bilgi teknoloji şirketleri arasındadır. Inspur, Amerika, Japonya ve Hong Kong’daki Ar-Ge üsleri ve tesisleri ile 26 yabancı ülkede şubeleri ve demo merkezleri ile, dünya genelinde de 100’den fazla ülkede arlığını devam ettirmektedir. Bulunduğu bölgelerde IT ürünleri ve hizmetleri ile kamunun ve özel işletmelerin bilgi işlem ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Ana iş kolları;

H3C

H3C, tüm senaryolar için en son teknolojiye sahip endüstri standardı sunucular ve uygulama odaklı çözümler sunar. Tower sunucu, Rack sunucusu ve Blade sistemlerini içeren kapsamlı bir portföy sunuyor.

İşleme, bellek, I / O ve depolama kapasitesi aracılığıyla çeşitli iş yükleri ve uygulamalar için yenilikçi tasarımlar sağlıyor.

H3C, ürün üretiminin her aşamasında sunucu kalitesini gözden geçiren dünya standartlarında Ar-Ge sistemi ve kalite kontrol sürecini benimser.

H3C, Etkili Ar-Ge Yetenekleri geliştiriyor. Teknik yeniliği, büyümenin motoru olarak kabul ediyor. Şu anda çalışanların % 50'den fazlası Ar-Ge personeli olup, bunların 500'den fazlası sunucu ekibine tahsis edilmiştir.  

2002 yılında HP’nin 3COM hisselerini satın almasıyla başlayan süreçte halen H3C hisselerinin %49’u HP’ye aittir.

 Ayrıca, Çin'deki HPE® sunucuları, depolama ve ilgili teknik hizmetlerin özel sağlayıcısıdır.

YUKARI
tr_TR