TranslatePress data update – We need to update your translations database to the latest version.

Updating will allow editing translations of localized text from plugins and theme. Existing translation will still work as expected.

Run the updater

PDU

Gömülü Çifte Güvenlik Mekanizmalı Prizler eGrip sistemi standart IEC güç kablolarını (Eaton’ın patent başvurusu askıdadır) her bir prize entegre olan kollu kavrama ile emniyete alın. Kollar kavrama pozisyonuna geçtiğinde, prizler çarpma veya titreme nedeniyle kazayla meydana gelen bağlantı kesilmesinden korunmuş olur. Prizler IEC P-Lock güç kablolarını kullanan. kilitleme sistemiyle uyumludur

Hot-swap Özelliği
Eaton hot-swap kontrol modülü rack kabininizin gücünü kesmeye gerek olmadan değiştirilebilir. Hizmet yeteneğini artırarak ve gereksiz hizmet çağrılarından tasarruf ederek çalışma süresini uzatın. Menü odaklı piksel ekran kolay kuruluma ve sorun gidermeye olanak tanır.

Tek bir IP adresinden 8 üniteyi papatya dizilimine yerleştirin
Eaton’ın yeni patenti olan papatya dizilimi özelliği, 8 adede kadar ePDU’nun aynı şebeke bağlantısını ve IP adresini paylaşmasına olanak tanır. Eaton teknolojisi şebeke altyapı masraflarında % 87’ye kadar tasarruf sağlar

Tasarımla Gelen Doğal Yük Daha kısa kabloları kullanarak rack güç yükünü doğal olarak dengelemek için 3 fazlı tüm 32A ePDU’larda kesit başına alternatif faz.

Yük korumasını ve fazı renk kodlu kesitlerle hızlı bir şekilde tanımlayın.
Her faz için ayrı bir renk ve devre kesici koruması için ayrı bir harf

Ray alanında sıfır müdahale

Yeni ekstra düz devre kesiciler ve düşük profilli form faktörüyle yanlış açmaları önleyin.

Güç Dağıtım Ağınızı Güncelleyin, Gücü Sunucu Seviyesinde Kontrol Edin

Priz değiştirme: Bağımsız prizleri açıp kapayarak cihazları uzaktan kontrol edin İş sahasına yapılan maliyetli ziyaretlere gerek olmadan, makineleri kontrol merkezinizden yeniden başlatarak zamandan ve işletim masraflarından tasarruf edin.

Sıralı çalıştırma: Ani akımdan kaçınmak için sunucularınızın sırayla çalıştırıldığından emin olun ve veritabanınızı uygulamadan önce çalıştırın. Kullanılmayan prizleri kapatın: İzinsiz kullanımı kontrol edin

Papatya Zinciri Sensörü
Rack kabininizden daha fazla ortam verisi almak için rack PDU başına 3 adede kadar sensörü papatya dizilimine yerleştirin. Her bir sensör 1 sıcaklık probuna, 1 nem probuna ve 2 kuru kontağa sahiptir.

Arttırılmış Siber Güvenlik ePDU siber güvenliğinin en yüksek standartlara uyumu için düzenli olarak yapılan cihaz yazılımı güncellemeleri

60°C Yüksek İşletim Sıcaklığı
Yüksek sıcaklıklı işletim ortamlarında yüksek fonksiyonellik azaltılmış soğutma maliyetlerine sebep olur.

Evrensel Montaj Sistemi Dikey üniteler (OU) öncekinden daha güçlü olan arka ve yan buton montaj sistemine ve Eaton’ın patentli değişken klips ayağına sahiptr. Yatay üniteler (1U/2U) ise, rack arka desteğine sahiptir.

Doğru Güç Ölçümü
ePDU G3 departman faturalandırma ve ortak yerleşimli veri merkezlerinde daha yüksek doğruluk için yüzde bir gelir dereceli güç yönetimi sunar. Tüm Prizlerde veya Bağımsız Prizlerde Güç Kullanımını Etkin Bir Şekilde Ölçün Cihazın Yeniden Yüklenmesi ve A ve B Kaynağında Ölçüm Birden fazla kaynağa ait giriş sunucularını A ve B beslemeli güç kaynağına bağlarken, papatya dizilimi özelliği güç kaynaklarını ePDU boyunca gruplandırmanıza olanak tanır. Bunun bir sonucu olarak, tüm güç kaynakları tek bir eylemle kontrol edilmekte, bu da sunucuları iki ila altı güç kaynağı ile yeniden başlatmada zamandan tasarruf sağlar. Güç tüketimi her bir cihaz için mevcuttur.

ATS

 

Güç Kaynağı Transfer Anahtarı Kesintisiz güç aktarımı Eaton ATS, güç kaynağı yedekliliği sağlamak üzere tasarlanmıştır tek bağlantı ekipmanı için. ATS ile iki güçten güç BT ekipmanına bağımsız kaynaklar sağlanabilir. yalnızca bir giriş güç kaynağına sahip olun.

artıklık Yalnızca gelişmiş sunucular çift elektrik gücüyle donatılmıştır arz. Ağ cihazlarının ve giriş seviyesi sunucuların çoğu sadece bir elektrik güç girişi ile tek bir bağlantıya sahip olun. Eaton ATS ile kritik ekipmanlar bağlanabilir

yedekli bir güç kaynağına Her iki kaynak da (birincil ve ikincil) bir rafın tabanındaki ATS'ye basit bir şekilde. Eaton ATS daha sonra bu elektriğin yedekliliğini kontrol eder. güç kaynağı. Birincil kaynak başarısız olursa, ikincil kaynağa aktarın.

kaynak otomatik ve anlıktır. Basit ve uygun maliyetli Eaton ATS'nin gelişmiş tasarımı göz önüne alındığında, bunlar 'çift güç kaynağı' ile karşılaştırıldığında fiyat açısından oldukça rekabetçi ağ ekipmanı tedarikçileri tarafından sunulan seçenekler. 1U yüksekliğinde, ünite rafa kolayca monte edilebilir.

Ölçüm ve temel yapılandırma yetenekleri şu şekilde mümkündür: ATS 16'nın LCD'si.

ağ bağlantısı ATS 16 Netpack ve ATS 30, ağ bağlantısı sağlar. Bu, kullanıcıların birimlere erişmesini, yapılandırmasını ve yönetmesini sağlar. uzak yerler.

 

UPS

Smart-UPS™ cihazları, güvenilir ve ağ için uygun gücü etkin bir biçimde sağlayarak ekipmanları ve kritik verileri yüksek maliyetli kesintilerden koruma konusunda tüm dünyada milyonlarca BT profesyonelinin güvenini kazanmıştır.

Çeşitli biçim ve sınıflarda sunulan bu ürünler hemen her uygulama ve bütçe için uygundur (giriş düzeyi, standart ve uzun çalışma süreli). Standart modeller(SMT Serisi), iş sunucuları, depolama ve ağ cihazları için dünyanın en popüler UPS'leridir ve uzun süreden beri güvenilirlik ve yönetilebilirlik konusundaki kriter olarak kabul edilmektedir.

Giriş seviyesi Smart-UPS modelleri(SMC Serisi), küçük ağ cihazlarını, satış noktası (POS) ekipmanlarını ve giriş seviyesi sunucularını korumak isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için ekonomik bir çözümdür. Uzun çalışma süreli modellere(SMX Serisi) harici akü paketleri eklenebilir ve böylece kritik sunuculara, güvenlik ve iletişim sistemlerine saatlerce sürebilecek kesintiler için uzun süreli güç sağlanır.

YUKARI
tr_TR