TranslatePress data update – We need to update your translations database to the latest version.

Updating will allow editing translations of localized text from plugins and theme. Existing translation will still work as expected.

Run the updater

Nasa Bilgi İşlem, baskı ve görüntüleme alanının bir başka küresel oyuncusu olan Canon’la da uzun yıllardır çalışıyor, küçük ve orta ölçekli işletmelerden, büyük firmalara ve devlet kurumlarına uzanan geniş bir yelpazede baskı çözümleri sunuyor. Canon baskı teknolojisi, renkli yazıcı ve dijital profesyonel baskı çözümleriyle yüksek sayfa hacmi için kalite ve hız vaad ediyor. Canon yazıcılar, çok sayıdaki renk kontrolleriyle yaygın renk yönetimi ve baskı işlemlerinizi geliştirmek için tasarlanan bir takım yardımcı yazılımlar dahil gelişmiş renk baskısına sahiptir.

Geniş Format Çözümleri
Canon, ‘geniş format yazıcı’ ürün yelpazesiyle; belediye, mimarlık, mühendislik ve tasarım ofislerine yönelik tüm çizim ve fotoğraf baskı ihtiyaçlarına cevap verebilecek oldukça geniş ürün parkına sahiptir. Nasa Bilgi İşlem olarak, bu alanda uzun yıllar içinde edindiğimiz deneyimi, kurumların en doğru ve en iyi ürünü seçmesinde paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Belge Tarayıcı Çözümleri
Yüksek hızlı Canon belge tarayıcıları, resmi kurumların ve çok sayıda belge işlemekte olan kurumsal firmalar için idealdir. Canon, kağıt bazlı bilgilerin dijital ortama aktarılmasında eşsiz çözümler sunar. Canon’un yüksek hız ve performansa sahip geniş döküman tarayıcı serisi, yüksek kaliteli imaj girişini, kullanım ve bakım kolaylığı ile birleştirmiştir. Doküman tarayıcı çözümleri, bilgi yönetimini daha verimli ve daha az zaman alıcı hale getirir ve bilginin dijital olarak dağıtılmasını, saklanmasını ve bilgiye ulaşılmasını sağlayarak para, zaman ve yer tasarrufu sağlar. Bu alanda da Nasa Bilgi İşlem olarak, deneyim ve birikimimizle her zaman yanınızdayız.

Nasa Bilgi İşlem, size Canon Baskı ve Görüntüleme Grubu’ndaki şu ürünleri sunuyor:

  • Siyah, renkli yazıcılar ve fakslar
  • Ofis baskı ve kopyalama çözümleri
  • Geniş format yazıcılar
  • Doküman tarayıcılar

Nasa Bilgi İşlem, 1997’den bu yana temsil ettiği Hewlett Packard firmasının baskı ve görüntüleme alanındaki ürünlerini kurumlarla buluşturmaya, bu iş ortaklığının kazandırdığı deneyim ve bilgi birikimini de müşterileriyle paylaşmaya devam ediyor. Nasa Bilgi İşlem, Türkiye de yazıcı ve tüketim malzemeleri pazarının en önemli oyuncularından biri. Bu nedenle ve profesyonel, sertifikalı çalışanlarıyla, işletmeler için en uygun baskı çözümlerini sunuyor.

Nasa Bilgi İşlem ve HP, size şu avantajları sağlar

  • Yapılan sözleşmelerle sarf malzeme ihtiyaçlarınızı dönemsel olarak projelendirerek, satın alma maliyetlerinizi düşürür ve ayrıca fiyat artışlarından olumsuz olarak etkilenmezsiniz.
  • Ürünler için depolama maliyetinizi ortadan kaldırır.
  • Nakliye ve kargo gibi lojistik harcamalarınızı azaltır.
  • En önemlisi,HP garantisi altında, her zaman standart ürün tedarik ederek, orijinal sarf malzeme aldığınızdan emin olursunuz.
  • Orijinal HP sarf malzemeleri, emeklerinizi kusursuz yansıtır…

Daha az maliyet. Epson'un ofis tipi mürekkep püskürtmeli yazıcı teknolojisi müşterilerimizin işletme ve organizasyonlarındaki baskı maliyetlerini düşürmesini sağlıyor. 

 

Daha fazla verimlilik. Zaman kazanmak ve daha verimli çalışmak için lazer yazıcılardan Epson mürekkep püskürtmeli yazıcılara geçin. Bir Epson mürekkep püskürtmeli yazıcı, lazer yazıcıya göre 3,5 kata kadar daha hızlıdır ve %98’e kadar daha az kullanıcı müdahalesi gerektirir.

 

Çevreye Saygı.Ne kadar CO2 ve elektrik tasarrufu yapabileceğinizi keşfedin!

Yapılan bağımsız testlere göre Epson'un WorkForce Pro modelleri, lazerlere ve lazer fotokopi makinelerine göre %96'ya kadar daha az enerji tüketir.

 

Mürekkep püskürtmeli yazıcılar

Projektörler

Tarayıcılar

Geniş format yazıcılar

Pos Yazıcılar

YUKARI
tr_TR