TranslatePress data update – We need to update your translations database to the latest version.

Updating will allow editing translations of localized text from plugins and theme. Existing translation will still work as expected.

Run the updater

IP-COM Networks Co. Ltd. 2007 yılında kurulmuş olup; ticari ağ cihazları konusunda uzmanlaşmış; yüksek hızlı, güvenli, kolay bakım ağ cihazları ile, işletmeler için çözüm sağlamaktadır.

Temel rekabet gücünün elde edilmesini sağlayan ürün çözümlerindeki teknolojik yeniliğin takibi ve pazarlaması konusundaki kesintisiz desteği, firmayı küresel lider üretici ve tedarikçilerinden biri haline getirmiştir.

IP-COM, 1000’den fazla gelişmiş birinci sınıf Ar-Ge ekibi ile Amerika Birleşik Devletleri’nde Silikon Vadisi, Çin’deki Shen Zhen ve Cheng Du’daki üç Ar-Ge üssü ile gelişmeye verdiği önemi vurgulamaktadır.

IP-COM Çin’de pazarlama ağını tüm iç pazarda genişleterek 13 şube ve 29 ofis kurmuştur. Çin’de Otel Projelerinde en çok tercih edilen marka konusunda ödül almıştır.

IP-COM, Kablosuz Erişim Noktası, Ağ Geçidi, Anahtar, vb. dahil olmak üzere kapsamlı ürün gamıyla
iş ortaklarına ulaşmaktadır. Geniş kapsamlı bu ürün çeşitliliği ile devlet, işletme, ağırlama, alışveriş merkezi, eğitim ve sağlık merkezi gibi sektörlerdeki iş ortakları ile ilişkilerini geliştirmeyi sürdürmektedir.

IP-COM, kuruluşundan bugüne dek 30.000’den fazla farklı düzeylerdeki oteller için (Hilton, Sheraton, Jinjiang Inn, Home Inn gibi), düşük maliyetli kablosuz ağ cihazları ve çözümleri sunarak, konuk oda kalitesini ve otel markasını geliştirmiş, gelişmeye devam etmektedir.

IP-COM, müşteri memnuniyetini esas alan temel değerleri doğrultusunda, ürün geliştirme, tedarik ve hizmetin sürekli iyileştirilmesi ile IP-COM müşterilerine yüksek kaliteli, yüksek performanslı ürünler ve hizmet sunmak için her türlü çabayı göstermektedir.

IP_COM 50.000m2 alan üzerinde 3500 den fazla çalışanı ve günlük 190.000 üretim hacmi ve aralarında Almanya, Rusya ve Amerika’da olmak üzere dünya çapında 8 farklı bölgede deposu 30 ofisi ile 100den fazla ülkeye çözüm ve ürün satılmıştır. IP_COM-Nasa işbirliği 2018 Yılı Nisan ayında başlamış olup, hali hazırda IP_COM ürünlerinin Türkiye’de yetkili tek distribütörü Nasa Bilgi İşlem’dir.

Veri iletişim ekipmanı araştırma ve geliştirmeye odaklanmış olan Maipu Communication Technology Co., Ltd.,1993 yılında kurulmuş olup, çeşitli müşterileri için BİT hizmeti sağlama konusundaki zengin deneyimiyle Maipu, Çin'deki ana ağ çözümü tedarikçisi haline gelmiştir.

Günümüzde Maipu, yönlendirici, anahtar, kablosuz, birleşik iletişim ve SDN uygulamaları olmak üzere beş ana ürün grubuna hitap etmektedir.

Maipu fabrikası Chengdu’nun yüksek teknoloji bölgesinde 20.000metrekarelik bir alanda endüstri lideri üretim tesisleri ile ve yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Maipu'nun yaklaşık% 50'si Ar-Ge'de olmak üzere 1500'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Maipu,% 80'inden fazlası buluş patenti olan 1500'den fazla patent başvurusunda bulunmuştur. Buna ek olarak, Maıpu, kalite yönetim sisteminin oluşturulmasına ve Ar-Ge kabiliyetinin geliştirilmesine büyük önem vermekte ve CMMI Olgunluk Seviyesi 5, ISO 9001, ISO14001, ISO 27001, ISO 45001 Sertifikasını almıştır.

Sadece ağ ekipmanlarının yıllık üretim kapasitesi 2 milyon sete ulaşmaktadır.

Maipu ürünleri ve çözümleri,

  • Telekom
  • Banka
  • Sigorta
  • Devlet
  • Enerji
  • İmalat

vb. gibi çeşitli sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve 60'tan fazla ülke ve bölgede konuşlandırılmıştır.

Maipu, "BT'yi Akıllı Hale Getirin-Make IT Intelligent" vizyonuyla, herkesin zevk alacağı daha iyi bir yaşam yaratmak için müşterileri ve ortaklarıyla yakın işbirliği içinde çalışmalarına devam etmektedir.

YUKARI
tr_TR