H3C

H3C, tüm senaryolar için en son teknolojiye sahip endüstri standardı sunucular ve uygulama odaklı çözümler sunar. Tower sunucu, Rack sunucusu ve Blade sistemlerini içeren kapsamlı bir portföy sunuyor.

İşleme, bellek, I / O ve depolama kapasitesi aracılığıyla çeşitli iş yükleri ve uygulamalar için yenilikçi tasarımlar sağlıyor.

H3C, ürün üretiminin her aşamasında sunucu kalitesini gözden geçiren dünya standartlarında Ar-Ge sistemi ve kalite kontrol sürecini benimser.

H3C, Etkili Ar-Ge Yetenekleri geliştiriyor. Teknik yeniliği, büyümenin motoru olarak kabul ediyor. Şu anda çalışanların % 50'den fazlası Ar-Ge personeli olup, bunların 500'den fazlası sunucu ekibine tahsis edilmiştir.  

2002 yılında HP’nin 3COM hisselerini satın almasıyla başlayan süreçte halen H3C hisselerinin %49’u HP’ye aittir.

 Ayrıca, Çin'deki HPE® sunucuları, depolama ve ilgili teknik hizmetlerin özel sağlayıcısıdır.

IP-COM

IP-COM Networks Co. Ltd. 2007 yılında kurulmuş olup; ticari ağ cihazları konusunda uzmanlaşmış; yüksek hızlı, güvenli, kolay bakım ağ cihazları ile, işletmeler için çözüm sağlamaktadır.

Temel rekabet gücünün elde edilmesini sağlayan ürün çözümlerindeki teknolojik yeniliğin takibi ve pazarlaması konusundaki kesintisiz desteği, firmayı küresel lider üretici ve tedarikçilerinden biri haline getirmiştir.

IP-COM, 1000’den fazla gelişmiş birinci sınıf Ar-Ge ekibi ile Amerika Birleşik Devletleri’nde Silikon Vadisi, Çin’deki Shen Zhen ve Cheng Du’daki üç Ar-Ge üssü ile gelişmeye verdiği önemi vurgulamaktadır.

IP-COM Çin’de pazarlama ağını tüm iç pazarda genişleterek 13 şube ve 29 ofis kurmuştur. Çin’de Otel Projelerinde en çok tercih edilen marka konusunda ödül almıştır.

IP-COM, Kablosuz Erişim Noktası, Ağ Geçidi, Anahtar, vb. dahil olmak üzere kapsamlı ürün gamıyla
iş ortaklarına ulaşmaktadır. Geniş kapsamlı bu ürün çeşitliliği ile devlet, işletme, ağırlama, alışveriş merkezi, eğitim ve sağlık merkezi gibi sektörlerdeki iş ortakları ile ilişkilerini geliştirmeyi sürdürmektedir.

IP-COM, kuruluşundan bugüne dek 30.000’den fazla farklı düzeylerdeki oteller için (Hilton, Sheraton, Jinjiang Inn, Home Inn gibi), düşük maliyetli kablosuz ağ cihazları ve çözümleri sunarak, konuk oda kalitesini ve otel markasını geliştirmiş, gelişmeye devam etmektedir.

IP-COM, müşteri memnuniyetini esas alan temel değerleri doğrultusunda, ürün geliştirme, tedarik
ve hizmetin sürekli iyileştirilmesi ile IP-COM müşterilerine yüksek kaliteli, yüksek performanslı ürünler
ve hizmet sunmak için her türlü çabayı göstermektedir.

IP_COM 50.000m2 alan üzerinde 3500 den fazla çalışanı ve günlük 190.000 üretim hacmi ve aralarında Almanya, Rusya ve Amerika’da olmak üzere dünya çapında 8 farklı bölgede deposu 30 ofisi ile 100den fazla ülkeye çözüm ve ürün satılmıştır. IP_COM-Nasa işbirliği 2018 Yılı Nisan ayında başlamış olup, hali hazırda IP_COM ürünlerinin Türkiye’de yetkili tek distribütörü Nasa Bilgi İşlem’dir.

YUKARI
tr_TR